Gimnazjum nr 26 w Gdańsku w serwisie

Konto gim26gda w serwisie Instagram przeznaczone jest dla uczniów, nauczycieli, przyjaciół i sympatyków Gimnazjum nr 26 w Gdańsku. W serwisie umieszczane są zdjęcia związane z życiem szkoły, propagujące pozytywny wizerunek naszego Gimnazjum.

 

REGULAMIN UŻYTKOWANIA KONTA GIM26GDA W SERWISIE INSTAGRAM

  1. Zdjęcia pojawiające się na koncie muszą być związane z życiem szkoły (szkolna codzienność, imprezy i uroczystości, wycieczki, zawody sportowe, wydarzenia z życia klasy itp.)
  2. Propozycje zdjęć należy wysyłać do administratora szkolnego konta gim26gda na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administrator konta preferuje kontakt z osobami, które będą wysyłać zdjęcia i podpisywać się, np. Jan Kowalski, klasa I f.
  3. Administrator konta gim26gda zastrzega sobie prawo selekcji zdjęć. W pierwszej kolejności wstawiane będą zdjęcia pomysłowe, ciekawe, wyraźne i oryginalne.
  4. Osoba przesyłająca zdjęcie zobowiązana jest do tego, aby upewnić się, że osoby znajdujące się na zdjęciu wyraziły zgodę na jego publikację w serwisie Instagram.
  5. Zdjęcia nie mogą obrażać, wyśmiewać czy w inny sposób naruszać godności innych osób.
  6. Nadużycia i wszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem konta gim26gda można zgłaszać administratorowi, wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  7. Zdjęcia opublikowane na koncie gim26gda w serwisie Instagram można komentować.
  8. Komentarze obraźliwe, wulgarne, zawierające błędy ortograficzne lub w jakikolwiek sposób naruszające dobre imię innych osób będą usuwane.
  9. Osoby, które w rażący sposób nie będą przestrzegały powyższego regulaminu i ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania, zostaną zablokowane i nie będą miały możliwości aktywnego użytkowania konta gim26gda.
  10. Przeglądaj ciekawe zdjęcia, kliknij serduszko, komentuj, obserwuj, przesyłaj propozycje zdjęć do publikacji. Dzięki Tobie konto gim26gda może emanować pozytywną energią.

 

 

Administrator konta gim26gda w serwisie

Radosław Wojtczak

   
© ALLROUNDER