WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OD KLASY IV

WGLĄD DO PRAC KONKURSOWYCH

 

!!!Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne w sekretariacie szkoły!!!

 

Numer telefonu do szkoły: (58) 341-02-33

 

ŚRODA

20 GRUDNIA 2017

CZWARTEK

21 GRUDNIA 2017

PIĄTEK

22 GRUDNIA 2017

9.30-10.30

13.35-14.30

9.00-10.30

10.30-15.00

8.30-10.00

 

Lista osób zakwalifikowanych do stopnia wojewódzkiegohttp://www.cen.gda.pl/wp-content/uploads/2017/08/Lista-uczniów-alfabet.pdf

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Przewodniczącej RKK, pani Agnieszki Wietechy (email w regulaminie szczegółowym) lub Przewodniczącej WKK, pani Doroty Suchacz (informacje kontaktowe na stronie CEN http://www.cen.gda.pl/konkursy-przedmiotowe/ ).

 

 

Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu – REJONOWEGO KONKURU MATEMATYCZNEGO 2017/2018 dla uczniów gimnazjum i oddziałów gimnazjalnych

 

lp

Nazwisko i imię/imiona ucznia

Nazwa i adres szkoły

1

Baj Magdalena

Gimnazjum nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 67), 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 5

2

Banecki Juliusz

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

3

Bieńkowski Jakub Antoni

Gimnazjum nr 17 (SP 92), 80-461 Gdańsk, ul. Startowa 9

4

Borowska Zofia Maria

III Społeczne Gimnazjum STO, 80-433 Gdańsk, ul. Waryńskiego 36

5

Borowski Jan Bartłomiej

X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-451 Gdańsk, ul. Kościuszki 8B

6

Bryczkowski Jan Maciej

Gimnazjum im. św. Jana de La Salle, 80-281 Gdańsk, ul. Słowackiego 101

7

Chabowski Joachim

Gimnazjum nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 67), 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 5

8

Chybicka Zuzanna Róża

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. Św. Kazimierza, 80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

9

Curyło Rafał

Gimnazjum nr 33 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2), 80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 57

10

Dierżanowska Ida Paulina

I Społeczne Gimnazjum STO, 80-308 Gdańsk, ul. Polanki 11

11

Dulińska Zuzanna Karolina

Gimnazjum nr 17 (SP 92), 80-461 Gdańsk, ul. Startowa 9

12

Dybowski Adrian

Gimnazjum nr 33 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2), 80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 57

13

Falkowska Emilia

X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-451 Gdańsk, ul. Kościuszki 8B

14

Falkowski Marcin

X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-451 Gdańsk, ul. Kościuszki 8B

15

Gęba Hanna

I Społeczne Gimnazjum STO, 80-308 Gdańsk, ul. Polanki 11

16

Grzelak Maksymilian

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

17

Grzywacz Wiktor

Gimnazjum im. Feliksa Nowowiejskiego (Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna), 80-847 Gdańsk, ul. Gnilna 3

18

Hawrylik Michał

Gimnazjum nr 7, 80-041 Gdańsk, ul. E. Hoene 6

19

Jędrzejczyk Jakub

Gimnazjum nr 26 ( Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3a)

20

Kaczmarek Michał Jan

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista", 80-107 Gdańsk, ul. Malczewskiego 1

21

Kalkowski Szymon Dariusz

Gimnazjum nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 67), 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 5

22

Komorowska Kaja Małgorzata

Gimnazjum nr 33 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2), 80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 57

23

Konczal Karol Roman

Gimnazjum im. św. Jana de La Salle, 80-281 Gdańsk, ul. Słowackiego 101

24

Kondratowicz Ilona

Gimnazjum 29 (Szkoła Podstawowa nr 43, im. Jana Kochanowskiego , 80-171 Gdańsk, ul. Beethovena 20)

25

Kot Mikołaj

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

26

Kowalik Grzegorz

X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-451 Gdańsk, ul. Kościuszki 8B

27

Kowalski Bartosz Filip

III Społeczne Gimnazjum STO, 80-433 Gdańsk, ul. Waryńskiego 36

28

Kowara Tomasz Krzysztof

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

29

Kucharska Katarzyna Zofia

Gimnazjum nr 33 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2), 80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 57

30

Kucharski Ignacy Feliks

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

31

Kuchciński Oskar

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. Św. Kazimierza, 80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

32

Kuleta Jakub Antoni

Gimnazjum im. św. Jana de La Salle, 80-281 Gdańsk, ul. Słowackiego 101

33

Kuzora Małgorzata Maria

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami gimnazjalnymi, 80-301 Gdańsk, ul. VII Dwór 7

34

Machulska Natalia Ludmiła

Gimnazjum 29 (Szkoła Podstawowa nr 48), 80-482 Gdańsk, ul. Burzyńskiego 10

35

Marcińczyk Laura

Niepubliczna Gimnazjum Thinking Zone, 80 309 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 472B

36

Myszk Łukasz

Gimnazjum nr 33 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2), 80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 57

37

Nasuta Krzysztof Kamil

Gimnazjum 48 (Szkoła Podstawowa nr 85), 80-177 Gdańsk, ul. Stolema 59

38

Pacek Adam Michał

I Społeczne Gimnazjum STO, 80-308 Gdańsk, ul. Polanki 11

39

Palka Marianna Weronika

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

40

Pawliszyn Pola Anna

Gimnazjum Gedanensis, 80-506 Gdańsk, ul. Dworska 34

41

Pielak Mikołaj Filip

Gimnazjum Gedanensis, 80-506 Gdańsk, ul. Dworska 34

42

Południeski Jan

X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-451 Gdańsk, ul. Kościuszki 8B

43

Pujszo Igor

Gimnazjum Gedanensis, 80-506 Gdańsk, ul. Dworska 34

44

Rugulski Antoni

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

45

Skromak Olgierd Jarosław

II Społeczne Gimnazjum STO, 80-125 Gdańsk, ul. Kartuska 245

46

Szałankiewicz Tymon

Gimnazjum nr 52 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12), 80-287 Gdańsk, ul. Dobrowolskiego 6

47

Szarek Martyna Aleksandra

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

48

Szcząchor Tomasz

XV Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 7

49

Szewczyk Michał

XV Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi, 80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 7

50

Szewczyk Zuzanna

Gimnazjum nr 3 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7), 80-807 Gdańsk, ul. Chałubińskiego 13

51

Szyfelbein Michał Jan

Gimnazjum nr 52 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12), 80-287 Gdańsk, ul. Dobrowolskiego 6

52

Świerkowska Iga Dominika

Gimnazjum nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 67), 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 5

53

Terlecka Maria

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. Św. Kazimierza, 80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

54

Wagner Alicja Anna

Gimnazjum nr 33 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2), 80-299 Gdańsk, ul. Wodnika 57

55

Warmbier Michał

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

56

Wawrzynowicz Michał

Gimnazjum nr 3 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7), 80-807 Gdańsk, ul. Chałubińskiego 13

57

Zapaśnik Maja Magdalena

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, 80-842 Gdańsk, ul. Osiek 11/12

58

Żmudzińska Joanna

Gimnazjum nr 7, 80-041 Gdańsk, ul. E. Hoene 6

 

Etap rejonowy odbędzie się 25 stycznia 2018 r. o godzinie 14.00 w siedzibie Gimnazjum nr 26 w Gdańsku (ul. Traugutta 92). Mapa dojazdu (nowe okno).

Proszę uczestników konkursu o przybycie 20 minut przed konkursem.

Każdy uczestnik zabiera ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument identyfikacyjny.

 

Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej

Joanna Burdyn

Dnia 2 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej. W rozgrywkach udział wzięli: Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele naszych połączonych szkół.

W wyniku sportowej rywalizacji:

I miejsce zajęli NAUCZYCIELE

II  miejsce zajęli RODZICE

III miejsce zajęła Reprezentacja szkoły chłopców

IV miejsce zajęła Reprezentacja szkoły dziewcząt

Zabawa była bardzo dobra, panowała miła atmosfera, a rywalizacja sportowa przebiegła w duchu fair play.

Dla wygranych uczestników były nagrody, a dla najlepszych medale.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego jako organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym Turnieju Mikołajkowym, jak również uczennicom klasy II b za pomoc i zaangażowanie w organizacji całej imprezy.

Zdjęcia z turnieju

 

Po raz kolejny  świętowaliśmy Dzień Niepodległości uczestnicząc w paradzie. Gimnazjaliści , uczniowie ze szkoły podstawowej Nr 45 oraz nauczyciele przeszli ulicami Starego Miasta pod pomnik Jana III Sobieskiego.  Naszą szkołę prowadził orszak królewski. Uczniowie w strojach z epoki wcielili się w postacie: Jana III Sobieskiego (Kuba Kowalski kl. 3a), jego żonę Marysieńkię (Oliwia Szumska kl. 3c) i dwórek (Tamara Chodań kl. 3a i Emilia Sas kl. 3d). Wszyscy uczniowie posiadali biało-czerwone gadżety wiatraczki, parasole, szaliki. Pomimo deszczowej i wietrznej pogody frekwencja jak zawsze dopisała.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

   
© ALLROUNDER