W czwartek w Naszej szkole odbyły się Walentynki. Z tej okazji działała poczta walentynkowa oraz odbył się Festiwal Piosenki Miłosnej. Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział!

Galeria

Przypominamy, że w naszej szkole walentynki odbędą się w czwartek (15.02). Tego dnia będzie działać poczta walentynkowa, w której będzie można kupić ciastka, serduszka z życzeniami, a także kwiatka.

Dnia 06.12.2017r. Naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami! Uczniowie musieli zmierzyć się z zaśpiewaniem wybranej przez siebie kolędy:) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wkrótce się ukażą.

KONKURS FOTOGRAFICZNY „PORTRET Z KSIĄŻKĄ”

17 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 (Gimnazjum 27) odbył się finał konkursu fotograficznego „Portret z książką”. Nasze uczennice zostały nagrodzone i wyróżnione.

Monika Korona                kl. 3a                     III miejsce

Weronika Kurr                  kl. 3a                     III miejsce

Melita Szymula                kl. 3a                     wyróżnienie

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

DEBATA OKSFORDZKA

14 grudnia w szkolnej świetlicy socjoterapeutycznej odbyła się  debata oksfordzka na temat tolerancji, prowadzona przez przedstawiciela Instytutu Debaty Publicznej. Udział w niej wzięli uczniowie kl. II a i  III a, którzy po wytypowaniu liderów przedstawili argumenty „za” i „przeciw” tezie o tolerancji Polaków.

Młodzi obywatele dzielili się poglądami dotyczącymi zjawiska dyskryminacji w kontekście aktualnej sytuacji w kraju, jak również nawiązując do wydarzeń historycznych. Wystąpienia niektórych klasowych mówców były rzeczowe i przekonywujące.

Dzięki temu wydarzeniu uczniowie poznali zasady prowadzenia debaty oksfordzkiej, wymienili się opiniami oraz rozwijali umiejętność publicznego wypowiadania się.

Dzięki za ten wspólny czas - socjoterapeutka

(zdjęcia z debaty w Galerii)