Dnia 3.12.2016 o godz. 9:00 w naszym Gimnazjum odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej. W turnieju wzięły udział reprezentacje: uczniów, nauczycieli i rodziców.

Rywalizacja była zacięta, jednak mimo to wszyscy bardzo dobrze się bawili. Podczas Turnieju zawodnicy oraz wszyscy goście mogli skorzystać z przygotowanego przez organizatorów poczęstunku.

Najlepsza okazała się drużyna rodziców, która zajęła I miejsce. Miejsce II natomiast przypadło nauczycielom, miejsce III zajęła reprezentacja chłopaków z naszej szkoły, a miejsce IV – reprezentacja dziewcząt.

Zawodnicy zajmujący miejsca od I – III otrzymali medale (własnoręcznie robione). Wszyscy uczestnicy otrzymali małe świąteczne upominki, nie zabrakło ich dla nikogo.

Nagrody wręczyła pani dyrektor Liliana Gdowska.

Zdjęcia z turnieju

Dnia 03.12.2016 (sobota) o godz. 09.00 w naszym Gimnazjum odbędzie się Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej. W turnieju wezmą udział reprezentacje: uczniów, nauczycieli i rodziców.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców (opiekunów) naszych gimnazjalistów do wspólnej zabawy, aktywnego udziału w rozgrywkach sportowych oraz spędzenia wspólnie czasu w przedświątecznej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w rozgrywkach i reprezentowaniem Gimnazjum nr 26 w drużynie RODZICÓW, bardzo proszę o przekazanie zgłoszenia w formie pisemnej lub ustnej (imię, nazwisko rodzica + imię, nazwisko ucznia i klasę) poprzez swoje dziecko do Pani Magdaleny Korony w terminie do 25.11.2016.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy