Gdańsk 15 listopada 2017 roku

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II STOPNIA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OD KLASY IV

PROSIMY BARDZO UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z LISTAMI UCZNIÓW!!!

Ze względów organizacyjnych niżej wymienieni uczniowie  przystąpią do Konkursu w Rejonie 1- w dawnym budynku

Gimnazjum nr 26 w Gdańsku przy ul. Traugutta 92 w Gdańsku,

dnia 30 listopada 2017 roku o godzinie 14.00.

Mapa dojazdu 
(mapa otwiera się w nowym oknie)

Uczestników prosimy o przybycie przynajmniej 45 minut ( godz.13.15) przed rozpoczęciem konkursu  w celach rejestracji oraz innych czynności organizacyjnych. Każdy uczestnik  konkursu powinien posiadać legitymację szkolną (lub inny dokument poświadczający tożsamość) oraz czarny lub niebieski długopis.

Nazwisko i imię/imiona ucznia

Nazwa i adres szkoły

1.Burzyńska Jagoda

 

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im.Hymnu Narodowego, 80-107 Gdańsk,ul.Malczewskiego 51

2.Iwicki Mikołaj Jakub

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im.Hymnu Narodowego, 80-107 Gdańsk,ul.Malczewskiego 51

3.Kokosińska Michalina

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im.Hymnu Narodowego, 80-107 Gdańsk,ul.Malczewskiego 51

4.Kuciejczyk Mateusz

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im.Hymnu Narodowego, 80-107 Gdańsk,ul.Malczewskiego 51

5.Przymus Nikola

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im.Hymnu Narodowego, 80-107 Gdańsk,ul.Malczewskiego 51

6.Freda Denver Jordan

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

7.Gontarski Jakub Jan

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

8.Kuzora Katarzyna Krystyna

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

9. Mędraś Mikołaj Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

10. Nanowski Józef Jerzy

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

11. Skrzypkowski Szymon

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

12. Średniawa Maja Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

13. Jagiełło Natalia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

14. Kozub Milena

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

15. Kucharski Stanisław

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

16. Paniewski Patryk

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

17. Szymańska Lena

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

18. Wiedrycka Natalia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

19. Andruszkiewicz Anna

Szkoła Podstawowa przy Parafii Św.Kazimierza

80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

20. Trocha Maja

Szkoła Podstawowa przy Parafii Św.Kazimierza

80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

21. Wiśniewski Wiktor

Szkoła Podstawowa przy Parafii Św.Kazimierza

80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

22. Wrzosek Jan Kazimierz

Szkoła Podstawowa przy Parafii Św.Kazimierza

80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 1

23. Chwojnicka Zuzanna Paulina

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

24. Dawidowicz Szymon Piotr

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

25. Domaradzka Lena

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

26. Gottfried Aleksandra

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

27. Grabias Krzysztof Andrzej

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

28. Grużewski Grzegorz

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

29. Hałaczkiewicz Michał

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

30. Jakimczyk Mikołaj

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

31. Jażdż Bartłomiej Zdzisław

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

32. Jurowiecki Mateusz

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

33. Kardaś Stanisław

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

34. Kościelak Marta

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

35. Kowalczyk Monika

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

36. Kubiak Milena Ewa

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

37. Kuźmicka Annika Laura

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

38. Lewandowski Szymon

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

39. Lis Jan

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

40. Ludwiszewski Krzysztof Piotr

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

41. Łoboda Wiktor

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

42. Łukaszuk Aleksandra Julia

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

43. Makaruk Olimpia Weronika

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

44. Mazurek Hanna Marta

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

45. Mikołajczyk Julia Anna

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

46. Mushchinkin Rodion

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

47. Niekra Piotr

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

48. Pedersen Jakob Nordahl

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

49. Rak Stanisław

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

50. Sawicka Judyta

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

51. Stefaniak Kacper

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

52. Stukan Jeremi Maciej

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

53. Szymczak Dominika

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

54. van Buuren Pola

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

55. Walczuk Wiktor Szymon

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

56. Went Zuzanna Natalia

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

57. Żyra Zuzanna

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

58. Ejkiewicz Dawid

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

59. Kalinowska Hanna

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

60. Machalski Wojciech Tymon

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

61. Sadowski Jacek Stanisław

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

62. Wałdoch Oskar Janusz

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

63. Wójcik Hanna Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

64. Zakrzewska Martyna

Szkoła Podstawowa nr.17 im.Stefana Czarnieckiego

80-239 Gdańsk, ul.Czarnieckiego 2

65. Beszczyńska Magdalena Ewa

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

66. Bielińska Magdalena Olga

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

67. Biernacki Karol

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

68. Cukrowski Leon

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

69. Dembski Maciej Stanisław

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

70. Felpel Veronica

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

71. Glock Jagoda Izabela

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

72. Grzenkowicz Alicja

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

73. Jaworska Alicja Maria

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

74. Kaniewska Maja

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

75. Kostrzeńska Emilia

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

76. Kozaczka Antonina

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

77. Kuriata Maksymilian

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

78. Łangowska Natalia Maria

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

79. Meliński Patryk

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

80. Niewiadomski Michał Franciszek

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

81. Poleszak Julia Weronika

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

82. Przybylski-Lewandowski Jędrzej Józef

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

83. Puchowska Antonina

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

84. Rybak Kinga

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

85. Selke Filip

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

86. Strelau Adam Aleksander

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

87. Szkutnik Aleksandra

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

88. Szpejna Daniela Izabela

Szkoła Podstawowa im.św.Jana de La Salle

80-281 Gdańsk, ul.Słowackiego 101

89.Cherek Piotr Stanisław

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

80-308 Gdańsk,ul.Polanki 11

90.Gajewski Karol Jan

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

80-308 Gdańsk,ul.Polanki 11

91.Guštin Naryniecki Tara

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

80-308 Gdańsk,ul.Polanki 11

92.Urbański Dominik

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

80-308 Gdańsk,ul.Polanki 11

93.Wierzbicki Mateusz  Jan

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

80-308 Gdańsk,ul.Polanki 11

94.Buckle Dominika

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

95.Grisdale Sebastian

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

96.Godunov Ivan

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

97.Han Ryu

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

98.Hoare Małgorzata

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

99.Melentyev Timothy

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

100.Park Sophie

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

101.Piask Wiktoria

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

102.Reilly Lula

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

103.Rochowczyk Olga

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

104.von Seth August

British International School Gdańsk

80-351 Gdańsk,ul.Tysiąclecia 29

105.Andrusiewicz Paweł Krzysztof

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

106.Drozdowska Amelia

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

107.Grabarczyk Maja

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

108.Hałoń Małgorzata Maria

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

109.Kawiecka Martyna

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

110.Kochański Aleksander Leonard

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

111.Koguciuk Michał Wiktor

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

112.Lewa Wiktoria

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

113.Łada Aleksander

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

114.Łada Maksymilian

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

115.Mazur Julia Karolina

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

116.Pecka Brygida

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

117.Plata Mateusz

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

118.Płoszaj Weronika

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

119.Rusek Iga Anna

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

120.Szramowski Mikołaj Jan

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

121.Tarasewicz Mateusz

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

122.Tumialis Olga Maria

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

123.Tyrakowski Hubert

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

80-125 Gdańsk,ul.Kartuska 245

124.Bogdanowicz Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

125.Brodzik Karolina

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

126.Czarnul Alicja Marta

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

127.Faszczewska Julia Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

128.Hoare Sophie Hanna

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

129.Karczewski Julian Bogusz

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

130.Link Weronika Anna

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

131.Matczak Adam

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

132.Stencel Kacper

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

133.Święcicki Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk,ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

134.Talleux Kamil Natan

Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mariusza Zaruskiego

80-286 Gdańsk, ul.Poli Gojawiczyńskiej 10

135.Bortkun Natalia

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

136.Chełmińska Wiktoria Maria

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

137.Coppock Amelia

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

138.Dejdo Adrian

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

139.Makowska Michalina Ewa

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

140.Mocarska Martyna Małgorzta

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

141.Łucka Olga Joanna

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

142.Pełka Renata Agnieszka

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

143.Plaza Kacper Stanisław

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

144.Redko Oliwia

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

145.Rudniewski Miłosz

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

146.Wiśniewski Maciej

Szkoła Podstawowa nr 12

80-180 Gdańsk, ul.Człuchowska 6

147.Marszałek Barbara

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

80-842 Gdańsk, ul.Osiek 11

148.Brzoza Maria

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

149.Knap Krzysztof

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

150.Pobłocki Dominik Jan

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

151.Porębska Maria

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

152.Pryczkowska Joanna Julia

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

153.Skoracka Zofia

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

154.Wojciechowski Mikołaj

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

155.Ziarkowski Jakub

Podstawowa Szkoła Gedanensis

80-506 Gdańsk, ul.Dworska 34

156.Charążka Elian

Szkoła Podstawowa nr 65

80-770 Gdańsk, ul.Śluza 6

157.Jemioł Jakub

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Dzieci Zjednoczonej Europy

80-282 Gdańsk, ul.Srebrniki 10

158.Peć Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Dzieci  Zjednoczonej Europy

80-282 Gdańsk, ul.Srebrniki 10

159.Pokora Stanisław

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im.Zjednoczonej Europy

80-753 Gdańsk, ul.Św.Barbary 1

160.Arasimowicz Jacek

Szkoła Podstawowa nr 84 im.Jana Brzechwy

80-178 Gdańsk, ul.Otomińska 72

161.Kalenik Emily

Szkoła Podstawowa nr 84 im.Jana Brzechwy

80-178 Gdańsk, ul.Otomińska 72

162.Karczewska Katarzyna Antonina

Szkoła Podstawowa nr 43 im.Jana Kochanowskiego

80-171 Gdańsk, ul.Beethovena 20

163.Segreeva Kristina

Szkoła Podstawowa nr 20 im.kmdra ppor.Jana Grudzińskiego

80-509 Gdańsk, ul.Wczasy 3

164.Seliga Alicja

Szkoła Podstawowa CET

80-180 Kowale, ul.Gruszkowa 3

165.Zawadzka Karolina

Szkoła Podstawowa CET

80-180 Kowale, ul.Gruszkowa 3

166.Raczuk Wojciech

Szkoła Podstawowa nr 5 im.Jana Pawła II

80-462 Gdańsk, ul.Meissnera 9

167.Banaszczyk Marta

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego „VIZJA” sp.z o.o.

80-126 Gdańsk, ul.Piekarnicza 16 B

168.Tkaczewska Emilia

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego „VIZJA” sp.z o.o.

80-126 Gdańsk, ul.Piekarnicza 16 B

169.Bosiak Dawid

Gdańska Szkoła Podstawowa

80-037 Gdańsk, ul.Małomiejska 58

170.Di Sora Francesco

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922

80-409 Gdańsk, ul.Wrzeszczańska 29

171.Harrington Alexander

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922

80-409 Gdańsk, ul.Wrzeszczańska 29

172.Kinder Alicja Anna

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego

80-259 Gdańsk, ul.Obywatelska 1

173.Organek Leander Rafał

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Thinking Zone

80-309 Gdańsk, ul.Grunwaldzka 472 B

174.Rabiega Olga

Szkoła Podstawowa nr 59 im.I Dywizji Pancernej gen.Stanisława Maczka

80-736 Gdańsk, ul.Modra 2

175.Barski Borys Paweł

ZSO nr 10 Szkoła Podstawowa nr 18

80-515 Gdańsk, ul.Krasickiego 10

176.Grobelny Dawid Paweł

ZSO nr 10 Szkoła Podstawowa nr 18

80-515 Gdańsk, ul.Krasickiego 10

177.Szczypińska Anna Barbara

Szkoła Podstawowa nr 57 im.gen.Władysława Andersa

80-858 Gdańsk, ul.Aksamitna 8

178.Wiśniewska Lea

Szkoła Podstawowa nr 57 im.gen.Władysława Andersa

80-858 Gdańsk, ul.Aksamitna 8

179.Krzyżanowski Miron Stanisław

Szkoła Podstawowa nr 14 im.ks Grzegorza Piramowicza

80-104 Gdańsk, ul.Kartuska 126 A

180.Augustyniak Jan

Szkoła Podstawowa nr 60

80-350 Gdańsk, ul.Chłopska 64

181.Sreberski Kacper Maciej

Szkoła Podstawowa nr 60

80-350 Gdańsk, ul.Chłopska 64

182.Woźny Mikołaj Mirosław

Szkoła Podstawowa nr 60

80-350 Gdańsk, ul.Chłopska 64

183.Krzyżak Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 86 im.prof.Jerzego Sampa

80-180 Gdańsk, ul.Wielkopolska 20

184.Czarnecka Matylda

ZSO nr 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II

80-807 Gdańsk, ul.Chałubińskiego 13

185.Łapiński Filip

ZSO nr 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II

80-807 Gdańsk, ul.Chałubińskiego 13

186.Grodzki Igor Piotr

Szkoła Podstawowa nr 85 im.Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

80-177 Gdańsk, ul.Stolema 59

187.Lis Alicja Ewa

Szkoła Podstawowa nr 85 im.Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

80-177 Gdańsk, ul.Stolema 59

188.Świąder Katarzyna Adrianna

Szkoła Podstawowa nr 85 im.Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

80-177 Gdańsk, ul.Stolema 59

189.Jemioł Agata Helena

Publiczna Szkoła Podstawowa „Olimpijczyk”

80-180 Gdańsk, ul.Kazimierza Porębskiego 4

190.Lesiak Marcin

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

191.Lipka Zofia

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

192.Narel Karol

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

193.Przygoda Aleksandra

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

194.Pukaluk Weronika

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

195.Rink Jagoda Maria

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

196.Baranowska Maja Anna

Pozytywna Szkoła Podstawowa im.Arkadiusza Arama Rybickiego

80-177 Gdańsk, ul.Azaliowa 18

197.Buda Kazimierz Leszek

Szkoła Podstawowa nr 15 im.dr Urszuli Mroczkiewicz

80-214 Gdańsk, ul.Smoluchowskiego 13

198.Kropidłowski Jędrzej

Chrześcijańska Szkoła Montessori

80-332 Gdańsk, ul.Piastowska 11

199.Kowalski Igor

Szkoła Podstawowa nr 92 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia

80-461 Gdańsk, ul.Startowa 9

200.Orłowski Wojciech

Szkoła Podstawowa nr 92 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia

80-461 Gdańsk, ul.Startowa 9

201.Wrzochol Jakub

Szkoła Podstawowa nr 92 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia

80-461 Gdańsk, ul.Startowa 9

202.Bierówka Anna

Szkoła Podstawowa nr 82 im.prof.Jana Czochralskiego

80-298 Gdańsk, ul.Radarowa 26

203.Słowikowska Lidia

Szkoła Podstawowa nr 82 im.prof.Jana Czochralskiego

80-298 Gdańsk, ul.Radarowa 26

204.Zmuda Barbara Alicja

Szkoła Podstawowa nr 82 im.prof.Jana Czochralskiego

80-298 Gdańsk, ul.Radarowa 26

205.Gutaj Katie

 

Elementary International School of Gdansk

80-531 Gdańsk, ul.Sucha 29

206.Macierzanka Marcin

 

Elementary International School of Gdansk

80-531 Gdańsk, ul.Sucha 29

207. Pilarska Amelia

Szkoła Podstawowa nr 58 im.Kazimierza Sołtysika

80-145 Gdańsk, ul.Skarpowa 3

208.Sacharczuk Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 70 z oddziałami sportowymi,

 80-301 Gdańsk, ul.VII Dwór 7

209.Rompca Maksymilian

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi

HAPPY KIDS OSOWA, 80-229 Gdańsk,ul.Nowy Świat 7A

 

 

                                                                            Gdańsk 15 listopada 2017 roku

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II STOPNIA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OD KLASY IV

PROSIMY BARDZO UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z LISTAMI UCZNIÓW!!!

Ze względów organizacyjnych niżej wymienieni uczniowie  przystąpią do Konkursu w Rejonie 2- w  budynku

Szkoły Podstawowej nr 45  w Gdańsku przy ul. Matki Polki 3A w Gdańsku,

dnia 30 listopada 2017 roku o godzinie 14.00.

Mapa dojazdu 
(mapa otwiera się w nowym oknie)

Uprzedzamy, że w okolicy SP 45 brak miejsc parkingowych

Uczestników prosimy o przybycie przynajmniej 45 minut (godz.13.15) przed rozpoczęciem konkursu w celach rejestracji oraz innych czynności organizacyjnych. Każdy uczestnik  konkursu powinien posiadać legitymację szkolną (lub inny dokument poświadczający dane osobowe) oraz czarny lub niebieski długopis.

Imię/imiona i nazwisko ucznia

Nazwa i adres szkoły

Julia Oliwia Czapran

III Społeczna Szkoła Podstawowa STO

80-433 Gdańsk, ul.Waryńskiego 36

Jonathan Thomas Garrison

Julia Natalia Gotkiewicz

Zofia Urszula Henning

Łukasz Michał Korcala

Natalia Monika Kotłowska

Zuzanna Leśków

Zofia Majcher

Helena Katarzyna Markiewicz

Igor Ogrodowski

Paweł Siemiński

Filip Trzaska

Tymon Wójcicki

Jan Maciej Adrych

Szkoła Podstawowa nr 19 im.Zasłużonych Ludzi Morza

80-041 Gdańsk, ul.E.Hoene 6

Zuzanna Cisiak

Bartłomiej Mariusz Deja

Maja Dominika Domanowska

Maja Agata Drozd

Zofia Juźwiak

Hubert Kurgan

Adam Michał Marszałek

Amelia Krystyna Sadowska

Świrkula Eryk

Laila Abid

Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej

80-288 Gdańsk, ul.Marusarzówny 10

Mateusz Denysiuk

Miłosz Gachewicz

Anna Gdaniec

Aleksander Gwóźdź

Julia Barbara Kołakowska

Monika Mikulska

Hanna Wieloszewska

Kuba Wolski

Piotr Kierznowski

Szkoła Podstawowa nr 8 im.Przyjaciół Ziemi

80-807 Gdańsk, ul.Dragana 2

Mikołaj Kuźmicz

Maciej Lendzioszek

Lena Matczuk

Błażej Posturzyński

Krzysztof Przewoźny

Kacper Szydłowski

Jakub Trawiński

Eryk Brzozowski

Podstawowa Szkoła Społeczna „Niedźwiednik”

80-257 Gdańsk, ul.Słowackiego 83

Emilia Chabik

Ewa Sydney Dragan

Zofia Lipińska

Tomasz Paweł Szymański

Michał Drabina

Szkoła Podstawowa nr 38 im.gen.Stanisława Maczka

80-281 Gdańsk, ul.Leśna Góra 2

Wojciech Liss

Karolina Antonina Adamczyk

Szkoła Podstawowa nr 50 im.Emilii Plater

80-837 Gdańsk, ul.Grobla IV nr 8

Antonina Róża Golubska

Maria Greer

Tymon Michałowski

Michał Bartłomiej Rainczuk

Oskar Rosiński

Zofia Anna Burczyk

Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte

80-251 Gdańsk, ul. Matki Polki 3 A

Julia Ewa Nagler

Rita Ljósheim

Rozalia Maria Łakomiec

Kaj Józef Piotrowicz

Maciej Romańczuk

Wiktoria Senkbeil

Michał Tomasz Tomaszewski

Nikodem Piotr Wróbel

Konrad Bielecki

Szkoła Podstawowa nr 47 im.Kaszubskiej Brygady WOP

80-808 Gdańsk, ul.Reformacka 18

Krzysztof Grzegorz Główka

Tomasz Piotr Gołębiewski

Ewelina Anna Kowalczyk

Aleksander Nowak

Jan Paweł Skopczyński

Maja Grabowska

Krzysztof Puzio

Marceli Szymański

Karolina Wachulska

Przemysław Zawiślak

Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Kolbudach ul. Wybickiego 33

Jakub Liban

Pola Petryńska

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w

Żukowie ul. Armii Krajowej 2e

Bartłomiej Szymon Siwek

Alicja Kuklińska

Wojciech Adam Świerszcz

Bartosz Paweł Droździk

Adam Łożyński

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w Łęgowie ul. Szkolna

Silvana Perez- Jońca

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim ul. J.U. Niemcewicza 1

Alan Ruciński

Filip Igor Kozikowski

Maria Głyżewska

Łukasz Matysiak

Szkoła Podstawowa im. Więźniów Obozu Stutthof w Niestępowie ul. Raduńska 62

Mateusz Stach

Zuzanna Wojnarowska

Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku ul. Kołobrzeska 49

Julia Smorawińska

Adam Wyrzykowski

Natalia Pienczke

Sara Wittbrodt

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach ul. 3 Maja 14

Julia Babś

Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku ul. 3 Siedleckiego 14

Julia Koszelak

Jagoda Maderska

Malwina Stefańska

Luiza Sumisławska

Maria Helena Wypych

Daniel Jones

Julia Koza

Karolina Schulz

Wojciech Gaweł

Szkoła Podstawowa nr 44 ul. Jagiellońska 24

80-366 Gdańsk

Jakub Grabowski

Szymon Grysiewicz

Celina Jakubowska

Maciej  Kleinschmidt

Aleksandra Lisewska

Alicja Mazur

Mateusz Rokita

Jakub Rospłoch-Bergier

Maria Elżbieta Aleksejew

Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku ul. Orłowska 13

Jakub Maciej Maćkowski

Leon Cyrus Cichy- Shamimi

Antoni Mikołaj Kuczyński

Nikodem Straszewski

Agata Dudek

Szkoła Podstawowa       w Pręgowie                  ul. Bukowskiego 3

Monika Sobczak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przyjaźni ul. Szkolna 2

Dawid Czemko

Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza Chwaszczyno ul. Mickiewicza 16

Barbara Alicja Marszałek

 

Szkoła Podstawowa w Rotmance,

Al. Piłsudskiego 37

Igor Tomasz Pokorowski

Maksymilian Karc

Artur Mioduszewski

Kacper Stolarek

Grzegorz Pulit

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Somoninie, ul. Osiedlowa 17

Olga Reglińska

Nina Anna Lewandowska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki

ul. Jana Matejki 1 83-000 Pruszcz Gdański

Julia Derlatka

Aleksandra Anna Sidorowicz

Nicole Amelie Turner

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16

Nina Lidia Wojciechowska

Stanisław Niziołek

Katarzyna Marcinkowska

Dominik Smater

Karol Kazimierz Leśnikowski

Amelia Weronika Leśnikowska

Malina Czerniakowska

Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 8

Hubert Matejuk

Nellie Jolanta Harrington

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie ul. Szkolna 2

Olivia Jeżewska

Magdalena Leyk

Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie ul. Tuchomska 15

Ignacy Tomasz Redzimski

Agata Stachura

Szkoła Podstawowa w Leźnie ul. Aleja Lipowa 44

Mikołaj Jaworski

Hubert Grzegorz Wenta

Szkoła Podstawowa w Załakowie, Kamienica Królewska

Dawid Dariusz Gosz

Milena Kwidzińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kartuzach ul. Wzgórze Wolności

 Paweł Rosołowski

Zofia Wolska

Fabian Wódczyński

Filip Aleksander Moran

Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku im. Budowniczych Portu Północnego, ul. Opolska 9

Indiana Aurora Witkowska

Marcel Jan Urasiński

Julia Maria Ręcławowicz

Filip Olszewski

Bartek Andrzej Nowicki

Matylda Maria Skowrońska

Maciej Jakub Daszkiewicz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kowalach im. dr Wandy Błeńskiej ul. Sadowa 21

Stanisław Dramiński

Martyna Milene Frankowska

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Mazowieckiego ul. Szyprów 3, Gdańsk

Kamil Tyrała

Krzysztof Lemieszek

Maciej Izdebski

Julia Samanta Kryszczuk

Agata Benich

Kewin Rumiński

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Daniela Gabriela Fahrenheita w Gdańsku ul. Boguckiego 44

 

 

   
© ALLROUNDER