"Zadbajmy o dzieci" - Propozycja bezpłatnych seminariów tematycznych dla rodziców

Dzień dobry

Kontaktujemy się z Państwem w związku z propozycją bezpłatnych seminariów dla rodziców, które od 29 sierpnia będziemy realizować w Gdańsku.
Jest to cykl spotkań tematycznych, podczas których rodzice będą mogli podnieść swoje kompetencje wychowawcze, uzyskać wiedzę na nurtujące ich tematy, ale również zastanowić się nad problemami rozwojowymi swoich dzieci.
Cykl składa się z 12 tematów dotyczących m.in. adaptacji dzieci do przedszkola, rozwoju emocjonalnego dzieci, zaburzeń odżywiania u dzieci, rozwoju psychoseksualnego dzieci, zaburzeń zachowania i in. Seminaria prowadzone będą przez specjalistów: psychologów, pedagogów, lekarza, psychodietetyka czy seksuologa.
Udział w seminariach jest bezpłatny, rodzic może wziąć udział w jednym lub kilku seminariach, które go interesują.

Rodziców zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach zapraszamy do kontaktu mailowego: spps.gdans Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. m lub telefonicznego 733 522 773. Ilość miejsc ograniczona.

Proponowane seminaria są jednym z działań podejmowanych przez Stowarzyszenie Praktyków Profilaktyki Społecznej w ramach realizowanego projektu "Zadbajmy o dzieci" finansowanego ze środków Gminy Miasta Gdańska.

W załączniku przesyłamy szczegóły dotyczące seminariów, zachęcamy do rozpowszechniania oferty.

Anna Jarząbek
Koordynator projektu