Koszt obiadów w maju ustalony jest indywidualnie dla każdego ucznia.

Prosimy o kontakt z panią intendent, Ireną Bednarczyk (tel. 58 341 02 33)

Płatność należy wykonać przelewem na konto:

Szkoła Podstawowa nr 45 w Gdańsku ul. Matki Polki 3A

Bank PEKAO S.A. 41 1240 1268 1111 0010 3840 3021

z dopiskiem:

za obiady - [imię i nazwisko ucznia]

Drodzy rodzice,

W zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę indywidualnego ubezpieczenia ucznia proponowaną przez AXA. Każdy z rodziców samodzielnie decyduje, czy chce ubezpieczyć dziecko oraz jaki wybiera wariant. Oferta została stworzona specjalnie dla uczniów. Dodatkowo wpisując kod rabatowy, który znajduje się poniżej, otrzymają Państwo rabat 10 %. Wszelkie informacje o pakietach i warunkach ubezpieczenia znajdują się na stronie bezpieczny.pl

Kod rabatowy: 02155

Wpisując kod rabatowy otrzymają Państwo rabat 10%.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że 13 września zaczynamy nową edycję zajęć psychoedukacyjnych dla  rodziców „Szkoła dla Rodzica Nastolatka”.

Zajęcia tym razem kierujemy do rodziców, którzy ukończyli I poziom  „ Szkoły dla Rodziców” w GCPU lub jakiejkolwiek innej placówce

i których dziecko ukończyło 12-ty rok życia. W spotkaniach będą uczestniczyli zarówno rodzice jak

i ich nastoletnie dzieci.

Bardzo prosimy Państwa pedagogów, psychologów, wychowawców o poinformowanie rodziców o zajęciach. W załączeniu przesyłamy plakat informacyjny dla rodziców.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Małgorzata Mont

Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień Ul. Dyrekcyjna 5

Wpłaty proszę kierować na konto Rady Rodziców

Dane odbiorcy:
Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 26 w Gdańsku
ul. Traugutta 92, 89-226 Gdańsk

Nr rachunku:
Bank PKO BP S.A

Tytułem: Imię i nazwisko ucznia, klasa, adres zamieszkania

Za wpłaty serdecznie dziękujemy.

"Zadbajmy o dzieci" - Propozycja bezpłatnych seminariów tematycznych dla rodziców

Dzień dobry

Kontaktujemy się z Państwem w związku z propozycją bezpłatnych seminariów dla rodziców, które od 29 sierpnia będziemy realizować w Gdańsku.
Jest to cykl spotkań tematycznych, podczas których rodzice będą mogli podnieść swoje kompetencje wychowawcze, uzyskać wiedzę na nurtujące ich tematy, ale również zastanowić się nad problemami rozwojowymi swoich dzieci.
Cykl składa się z 12 tematów dotyczących m.in. adaptacji dzieci do przedszkola, rozwoju emocjonalnego dzieci, zaburzeń odżywiania u dzieci, rozwoju psychoseksualnego dzieci, zaburzeń zachowania i in. Seminaria prowadzone będą przez specjalistów: psychologów, pedagogów, lekarza, psychodietetyka czy seksuologa.
Udział w seminariach jest bezpłatny, rodzic może wziąć udział w jednym lub kilku seminariach, które go interesują.

Rodziców zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach zapraszamy do kontaktu mailowego: spps.gdans Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. m lub telefonicznego 733 522 773. Ilość miejsc ograniczona.

Proponowane seminaria są jednym z działań podejmowanych przez Stowarzyszenie Praktyków Profilaktyki Społecznej w ramach realizowanego projektu "Zadbajmy o dzieci" finansowanego ze środków Gminy Miasta Gdańska.

W załączniku przesyłamy szczegóły dotyczące seminariów, zachęcamy do rozpowszechniania oferty.

Anna Jarząbek
Koordynator projektu